درباره پخش زرین شمال

شرکت ماهان پخش زرین شمال، به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی «کی نیا»، در تیرماه 1392 ثبت رسید. گفتنی است گروه صنعتی «کی نیا» از  سال 1361 در زمینۀ تولید و توزیع کالاهای مصرفی به صورت مداوم به فعالیت می پردازد.

ماهان پخش زرین شمال از بدو تأسیس تاکنون به بروزرسانی مداوم سخت افزار و نرم افزار توزیع و جذب نیروهای کارآمد مبادرت ورزیده و در حال حاضر با عضویت فعال در انجمن صنفی صنعت پخش ایران و کسب مجوزهای قانونی توزیع مویرگی و با در اختیار داشتن سبد توزیعی متشکل از محصولات برندهای خوشنام داخلی و خارجی، از لاهیجان در استان گیلان تا ساری در استان مازندران را تحت پوشش خود قرار داده است.

 

انبار

فضای 2000 مترمربعی انبار شرکت با استفاده از سازه های فلزی «دژپاد» قفسه بندی شده و امکان چیدمان و ورود و خروج کالا با سیستم فایفو در آن فراهم شده است. دمای انبار با دمای محیط یکسان می باشد.

 

ناوگان پخش: شامل پنج دستگاه وانت و یک دستگاه کامیونت

نرم افزار پخش: نرم افزار جامع پخش مویرگی «پرشین ویژن» همراه با نرم افزار سفارش گیری آنلاین «آسه سافت». کلیۀ فروشندگان نیز دارای تبلت های سفارش گیری مجهز به ردیاب هستند.

نیروی انسانی: تعداد 17 نیروی فروش حضوری و 5 نیروی فروش تلفنی با روت پلان مشخص در حال فعالیت هستند. این افراد توسط 3 سرپرست فروش و یک مدیر شعبه نظارت می شوند. کلیۀ نیروهای فروش شرکت، دوره های بازاریابی و فروش، روانشناسی مشتریان و مهارت های مذاکره را طی نموده اند. واحدهای حسابداری ، بازرگانی، اعتبارسنجی و انبارداری نیز مجموعاً با 6 نفر نیروی دائمی فعالیت می کنند.

تحقیقات بازار: در صورت لزوم، تیم­های 3 تا 5 نفره با سرپرستی یکی از تدوین کنندگان استاندارد ملی تحقیقات بازار تشکیل می شود.

سمپلینگ و مرچندایزینگ: در صورت نیاز، با مشارکت تیم های مجرب منطقه اجرا می شود.

 

گسترۀ پوشش

ماهان پخش زرین شمال، با پوشش بیش از 5000 مشتری در تورهای ویزیت حضوری و بیش از 1500 مشتری در تورهای ویزیت تلفنی، کل استان مازندران و بخش های شرقی استان گیلان (از لاهیجان به سمت شرق) را تحت پوشش دارد.